Biz Kimiz,

Baksan Makine 1975 yılı itibari ile iş dünyasına atılımı gerçekleştirmiştir.
İlk olarak bina ve işyerleri kapı pencere ferforje tasarım işleri ile başladık.
İlk Makine ve üretim ekipmanları imalatına Yöre bölgesinin ihtiyaç duydugu Mercimek, Bulgur, Makine ve ekipmaları imalatına başlayarak ilk adımlarını atmaya başlamıştır.
1990 yılı itibari ile Türkiyede büyük bir açık alan sabun üretim makineları üzerine yoğunlaşarak bu açığı kapatmaya gayret gösterek SABUN ÜRETİM TESİSİ üretimine başlamıştır.
Dünya Teknolojisi karşısında mühendislerimizle sınıfının en ekonomik makinelarını üretmeye gayret ve çabası içerisindeyiz.
Makinelarımız kendi bilgi ve tecrübelerimizle birlikte mühendislerimiz dogrultusunda tamamen kendi tasarımlarımızdır.
Bugunlere geldigimizde ise SABUN ÜRETİM TESİSLERİ üzerinde deneyim kazanan firmamız kendi alanında mühendislerimiz dogrultusunda uzmanlaşarak Türkiye başta olmak üzere TÜRK CUMHURİYETLERİ.,AFRİKA ve BALKAN ülkelerinde Sabun üretim tesisleri üzerinde aranan firma haline gelmiştir.
BAKSAN MAKİNA ‘nın sundugu ürün ve hizmetler projelendirdigi tesisi ve referanlarından bazılarını size iletmek ve bilgilerimiz siznle paylaşmak için çaba ve gayret içerisindeyiz.
İhtiyaç duydugunuz ürün yada hizmetler karşısında bilgi ve tecrübemizle birlikte sizlere tasarlayalım,kuralım,çalıştıralım.